Serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji na tej stronie    Zamknij to powiadomienie
 
Fotografowanie aparatami tradycyjnymiStrona główna - aparaty tradycyjnePoradnik fotoamatoraForum fotograficzneGaleria zdjęćRecenzje sprzętu fotograficznegoGiełda fotograficznaFoto pojedynekFelietonSerwisy sprzętu fotograficznegoLista użytkownikówKontakt
Zarejestruj »   Zaloguj »     
 

Linki

Odnośniki do innych stron związanych z tematyką fotografii analogowej. Zapraszam do dodawania stron!

Ostatnio dodane strony:

http://cuciureanu.ro/blog/
trudno wzrok oderwać...piękne, inspirujące portrety, doskonały warsztat na ciekawej galerii
(Strony prywatne)http://fascynacjenatura.org
Galeria zdjęć kwiatów oraz natury całe piękno otaczającego nas świata.
(Strony prywatne)http://www.lukaszmikuc.pl
Kreatywny fotograf dla par szukających estetycznych i profesjonalnych zdjęć ślubnych. Reportaż ślubny to temat nadzwyczajnie pasjonujący, lecz zarówno odpowiedzialny, dlatego stawiam na kreatywność oraz artystyczny wyraz mojej pracy. Fotografuję na obszarze całego kraju, jak i poza jego granicami.
(Katalogi Stron Foto)http://www.fotobinek.pl
witam wykonuję fotografię ślubną dla wymagających. Fotografuję śluby i przyjęcia weselne nie ingerując w przebieg wydarzeń. Mój styl wykonywania zdjęć ślubnych to naturalny reportaż ślubny połączony z fotografią artystyczną i fotografią mody. Jako fotograf ślubny uwielbiam prostotę i naturalność. W kadrach mojego aparatu potrafię zatrzymać szeroki wachlarz emocji oraz gesty i niewidoczne dla innych spojrzenia. Dążę do tego aby fotografie ślubne opowiadały prawdziwą historię.
(Katalogi Stron Foto)http://www.slubnie.org
Cześć! Mam na imię Sebastian i jestem fotografem ślubnym. Interesuje mnie dynamiczny reportaż, naturalny i nie ustawiany. Pracuję po cichu, ale szybko, wiem na co zwracać uwagę, a czego na zdjęciu nie umieszczać. Lubię fotografować i bawię się tym, eksperymentuję... Cieszę się jak dziecko, kiedy zrobię zdjęcie, które zaskakuje nawet mnie! Inspiruje mnie minimalistyczne podejście Bena Chrismana i Tony’ego Hoffera. Robię zdjęcia klasyczne, ale z nowoczesnym spojrzeniem. Romatyczne, ale nie kiczowate. Chwytam tą ulotną chwilę między Wami tuż przed pocałunkiem czy spojrzenie podczas ceremonii. Kocham styl fotografii reportażowej, ale na plenerze podpowiem Wam kiedy wyglądacie najlepiej. Zrobimy tak, żebyście wyglądali bosko :). Największy komplement od Pary Młodej? Kiedy stwierdzili, że nie widzieli mnie na ślubie :). Podobają Wam się moje zdjecia? Popracujmy razem! :)
(Katalogi Stron Foto)http://chomikuj.pl/zybo34/3+Instrukcje+obs*c5*82ugi+manual/Stare+aparaty+fotograficzne
zachomikowane instrukcje w kilku językach
(Instrukcje)http://shownd.com/jaceks
Jacek Seroczyński - Fotografia.
(Galerie)http://hektorwerios.com
Profesjonalne usługi z zakresu fotografii reklamowej, ślubnej. Wykonane są również zdjęcia plenerowe, reportaże ślubne oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy.
(Katalogi Stron Foto)http://studiopara.com
Profesjonalne studio fotograficzne oferujące zdjęcia ślubne, plenerowe, artystyczne, sesje zagraniczne, oraz reportaże ślubne. Wszystkie nasze zdjęcia wykonuje fotograf Hektor Werios. Zapraszamy do naszego biura w Częstochowie i Warszawie, działamy na terenie całego kraju. Wszystkich serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
(Katalogi Stron Foto)http://www.butkus.org/chinon/flashes_meters.htm
Niezawodny Butkus - instrukcje do światłomierzy
(Instrukcje)