Serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji na tej stronie    Zamknij to powiadomienie
 
Fotografowanie aparatami tradycyjnymiStrona główna - aparaty tradycyjnePoradnik fotoamatoraForum fotograficzneGaleria zdjęćRecenzje sprzętu fotograficznegoGiełda fotograficznaFoto pojedynekFelietonSerwisy sprzętu fotograficznegoLista użytkownikówKontakt
Zarejestruj »   Zaloguj »     

Giełda sprzętu fotograficznego, ogłoszenie nr

zgłoś naruszenie regulaminu

[sprzedam] Tani szeroki kąt do 18x24cm LF

opis:
Witajcie


Sprzedam obiektyw Taylor - Hobson Wide Angle Anastigmat series VII B , ogniskowa 130mm f6,5. Obiektyw od pełnego otworu przysłony kryje format Whole Plate czyli 16,5 x 21,5 cm bez garama winiety. Nie mam jak sprawdzić większych formatów z braku większej kamery.

Obiektyw jest malutki i leciutki, w sam raz do zamontowania w migawce lub używania z negatywem papierowym / mokrym kolodionowem czy bardzo niskoczułą emulsją.

Stan zewnętrzny piękny nie jest. Liczne otarcia lakieru etc. Stan soczewek na szczęście bardzo dobry. Nie ma rys , grzyba , separacji. Przysłona działa w całym zakresie od f6,5 do f45. Obiektyw jest w pełni użyteczny. W komplecie pierścień mocujący.

Zdjęcia tutaj: jakubkoziol.pl/TH/

Cena 650zł + wysyłka czym kto chce lub odbiór osobisty w Krośnie.


Dzięki !
Kuba

sprzedający:
ostrygad
kontakt:
wyślij do mnie wiadomość
cena:
650 PLN
dodano:
74 dni temu (2017-09-11)


Komentarze: schowek cytatów               dodaj komentarz
ostrygad
Rejestracja: 2560 dni temu
65 dni temu (2017-09-20 19:37:22) |  | 

nowa cena 600zł